Hakkımızda
Uçak Biletleri
Oteller
Araç Kiralama
iPhone iPhone
Android Android
  • Uçak Biletleri
    Oteller
    Araç Kiralama
    Hakkımızda
Sertifikamızı görüntüleyin

İşlem güvenliği ve Gizlilik

airtickets® airtickets.com®' un üyesi olup, rezervasyonunuz sırasında kaydedilen verilerin güvenliği için Verisign ile işbirliği içerisinde bulunmaktadır.Bu uygulama uluslararası standartlara göre sertifikalı olup kişisel bilgilerinizi güvenle kaydedebilmenizi sağlamaktadır. Verisign gerekli lojistik altyapıyı sağlamış ve ileri şifreleme teknolojilerine dayalı olarak, tamamlanmış sertifikasyon ve güvenlik servisleri sağlar.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sağlanması için otomatik olarak şifrelenmektedir,bu şekilde yalnızca airtickets® tarafından okunabilir. Adınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız ve kredi kartı numaranız rezervasyonunuzu tamamlamanız için gerekli bilgilerdir.Kredi kartı bilgileriniz veritabanımıza kaydolmamaktadır. İşlem sırasında tüm güvenlik kurallarına uyulur. Kişisel bilgileriniz airtickets® üzerinden rezervasyon yada bilet satın alımı sırasında sırasında kaydedilir. Rezervasyon durumunda iletişim bilgileriniz tarafımızdan kaydedilir ve tutulur. Bu bilgiler sadece rezervasyon işlemlerini kolaylaştırmak ve idari nedenler için kullanılır. Hiçbir durumda kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara verilmez, yalnız rezervasyonunuzu yapmak için seçtiğiniz ortak şirketlere verilebilir.

Sizlere bilgilendirici kampanyalar için (e-mail, sms) gönderilmesi yalnızca sizin izninizle olur ve her istediğiniz zaman bilgilendirici servisler almak istemediğinizi bildirmek olanağınız vardır.

Tüm finansal işlemler ve kredi kartı ücretlendirilmeleri Airtickets Tourist Services S.A turizm acentesi tarafından gerçekleştirilir, adresimiz Karagiorgi Servias Str. 4, 10562 Syntagma, şirketimiz tüm yasal belgeleri sağlamaktadır.