Hakkımızda
Uçak Biletleri
Oteller
Araç Kiralama
iPhone iPhone
Android Android
  • Uçak Biletleri
    Oteller
    Araç Kiralama
    Hakkımızda

Rezervasyon İptal/ Değişiklik Kuralları

Uçak bileti yada başka bir ürün veya servis değiştirme veya iptal olasılığı, ve olan değişikliğin veya iptalin kuralları , böyle durumlarda sağlayıcının belirlediği kurallara bağlıdır, bu kurallarda airtickets® 'nin hiçbir etkisi yoktur.

Bir seyahat servisinin değiştirilmesi veya iptali durumunda ücret ortaya çıkabilir. Bu ücret her sağlayıcının kuralları tarafından belirlenir ve sadece kullanıcıya aittir.

Tedarikçi kullanıcıya, seçilmiş olan ürünün veya servisin iptal veya değiştirme hakkı sunduğunda, kullanıcı yazılı olarak airtickets® 'a değişikliği yada iptali isteyip istemediğini belirtmek mecburiyetindedir, aksi takdirde airtickets® 'ın rezervasyonu iptal etmesi veya değiştirmesi mümkün değildir.

Her rezervasyonu yapmadan önce kullanıcı Kuralları ve Şartları okuyup kabul etmesi gereklidir.

Kullanıcının rezervasyon yapıp ve o rezervasyonun iptal olması veya değiştirilmesi durumunda airtickets® rezervasyonu ücretsiz olarak değiştirir yada iptal eder. Eğer bilet veya voucher kesilmişse ve sonra değişiklik yada seyahat iptali olursa, airtickets® tedarikçinin kurallarına göre değiştirir yada iptal eder. Bu ücretler her turizm acentasında geçerli olan ücretlerle aynıdır ve iptal zamanına bağlılardır.
  • Yurtiçi yada yurtdışı tarife değişikliği: 200TL / bilet
  • Yurtiçi yada yurtdışı tarife iptali: 200TL / bilet
Otel ve herhangi başka servis değişikliği – iptali durumunda müşteri hiçbir eylemde bulunmadan önce airtickets® tarafından bilgilendirilmelidir.

Değiştirme – iptalin herhangi bir servis için olan servis ücretleri piyasa eğilimleri ile uyumludur.

Herhangi bir servis satın alımında verilen komisyon iptal durumunda iade edilmez.

Tedarikçi firmanın hatası ile olan iptalde, iptal ücreti yoktur ve airtickets® hiçbir ek servis ücreti uygulamaz.