Hakkımızda
Uçak Biletleri
Oteller
Araç Kiralama
iPhone iPhone
Android Android
  • Uçak Biletleri
    Oteller
    Araç Kiralama
    Hakkımızda

Hakkımızda

airtickets® otel arama, uçak bileti satın alma ve araç kiralama hizmetlerinde öncü, uluslararası bir online seyahat acentasıdır. Yüksek hizmet standartlarının yanı sıra arama işlemlerini basitleştirerek müşterilerine en uygun fiyatlarla servis sunmayı hedeflemektedir. Airtickets, seyahatseverlerin taleplerini anlayarak onların ihtiyaçlarına özel servis sunan tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

airtickets® airtickets.com®’un bir üyesi olarak Airtickets Tourist Services S.A yönetimi altında hizmet vermektedir. Şirket seyahat servisleri alanında 10 yıldan fazla tecrübe ve uzmanlığa sahip olup Güneydoğu Avrupa’da online seyahat pazarının gelişmesinde öncü rol oynamıştır. ABD, İngiltere, Yunanistan, Almanya, Fransa, İtalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Arnavutluk, Türkiye, Rusya, Avustralya, Çin ve Türkiye’de her gün daha da büyüyen online servis ağı ile Airtickets S.A. Şti. sizlere en ucuz fiyatlarla en kaliteli satış öncesi ve sonrası servisleri garanti eder.

Rezervasyonlarınızı airtickets® den güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İyi Yolculuklar!

Airtickets Tourist Services S.A IATA tarafından sertifikalı olup online işlemlerin güvenliği konusunda uluslararası standartları uygulamaktadır.

Airtickets Tourist Services S.A Türkiye’deki operasyonunda “BİLETGATE TURİZM SEYAHAT ACENTASI” ticari adıyla TÜRSAB’a kayıtlı olup B Grubu Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir.