Hakkımızda
Uçak Biletleri
Oteller
Araç Kiralama
iPhone iPhone
Android Android
phone +90 (212) 9881 371


  • Uçak Biletleri
    Oteller
    Araç Kiralama
    Hakkımızda

Hakkımızda

airtickets.com.tr® otel arama, uçak bileti satın alma ve araç kiralamada öncü bir marka olarak internet üzerinden hizmet veren bir turizm acentesidir. Müşterisine mükemmel bir şekilde hizmet vermenin yanı sıra arama işlemlerini basitleştirerek uygun, kaliteli ve en ucuz fiyata servis sunmaktadır. Airtickets, seyehatseverlerin ihtiyaçlarını anlayarak onların ihtiyaçlarına özel servisler sunan tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

airtickets.com.tr® airtickets.com®'un bir üyesi olarak Airtickets Travel Services Ltd yönetimi altında hizmet vermektedir. Şirket, seyehat servisleri alanında 10 yıldan fazla tecrübe ve uzmanlığa sahiptir. Güneydoğu Avrupa'da online travel’ın gelişmesinde öncü bir rol oynamıştır. İngiltere & İrlanda, Rusya, İtalya, Fransa, Almanya, Polonya, Yunanistan, Kıbrıs, Hindistan, Avustralya ve Türkiye'de her gün daha da büyüyen online servis ağı ile Airtickets Ltd. Şti. sizlere en kaliteli satış öncesi ve sonrası servisleri ve en uygun fiyatları garanti eder.

Rezervasyonlarınızı airtickets.com.tr® den güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İyi Yolculuklar!

Airtickets Travel Services Ltd IATA (27-2 1346 5) tarafından sertifikalı olup online işlemlerin güvenliği konusunda uluslararası standartları uygulamaktadır.

Airtickets Travel Services Ltd Türkiye’deki operasyonunda “BİLETGATE TURİZM SEYAHAT ACENTASI” ticari adıyla TÜRSAB’a kayıtlı olup B Grubu Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir.